Jesteś terapeutą?

Odzyskaj energię dzięki naturalnym terapiom

Stan równowagi energetycznej to cecha zdrowego organizmu. Balansując energią możemy poprawić jego funkcjonowanie, nasze zdrowie i samopoczucie.

27 kwiecień 2018
Artykuł na: 4-5 minut medycyna naturalna
Zdrowe zakupy

Wszystko co nas otacza jest energią. Materia, woda, wszystkie stworzenia i rośliny, każde działanie, a nawet uczucia i myśli. Człowiek jest energią i każda komórka ludzkiego organizmu nią jest. Prawidłowy przepływ wolnej plazmy - jak definiuje energię dr Keshe - oddziałuje na emocje, pomaga w osiągnięciu harmonii i odpowiada za zdrowie. Według niego choroba jest emocją (każda choroba jest emocjonalnie zapisana), zakłóceniem na poziomie energii i pól magnetyczno-grawitacyjnych człowieka i może być wywołana m.in.: zgubnymi uczuciami, negatywnymi emocjami, wszechobecnym stresem, lękiem czy też nieprawidłowym żywieniem.

System balansujący Keshego

Opracowany przez Keshego System Zdrowia służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka, porządkuje je i wspomaga odzyskanie wewnętrznej równowagi oraz inicjuje procesy samoleczenia organizmu. Można skorzystać z niego w biowitalnym SPA hotelu Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach.

Przywrócenie zachwianego balansu pól elektromagnetycznych wspomaga naprawę struktur organizmu i powrót do zdrowia. Gdy organizm traci równowagę, jest wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Pamiętajmy, że to emocje odpowiadają za chorobę, a proces zdrowienia stymulujemy sami. Ważne jest zrozumienie oddziaływania energii, ale też świadomość, że równowaga nie jest dana nam na stałe. Jeśli nie wprowadzimy zmian, z czasem może nastąpić nawrót choroby. Warto więc zadbać o dobrostan na wielu poziomach - zmienić styl życia, stosunek do siebie i otoczenia, a także zastąpić negatywne nawyki i myśli pozytywnymi.

Przeskanuj organizm dla zdrowia

Dla gości hotelowych Manor House SPA balansowanie plazmą w oparciu o technologię dr. Keshego jest nieodpłatne. Dobrze połączyć terapię z kompleksową analizą kwantową, dzięki której możemy szybko i bezpiecznie przeprowadzić szczegółową diagnostykę organizmu. Analizator kwantowy pozwala na uzyskanie ponad 250 bioinformacji dotyczących stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ta bezinwazyjna, oparta o przepływ energii, metoda pozwala poznać sprawność poszczególnych narządów w ciele człowieka, odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych (m.in. witamin, minerałów, a także glukozy, kolagenu i hormonów).

Wyniki badania można przeanalizować na podstawie 40 sprawozdań obejmujących m.in. układ krążenia i naczynia mózgowe, funkcje najważniejszych organów w obrębie przewodu pokarmowego, a także nerek, płuc i mózgu, oraz układ kostny, choroby reumatyczne, poziom cukru we krwi czy skład chemiczny ciała. Raporty ilustrują pracę narządów wskazując potencjalne problemy i zagrożenia, dzięki temu można dokładnie określić, czego brakuje organizmowi, zmodyfikować dietę oraz precyzyjnie dobrać suplementy.

To tylko niektóre z naturalnych metod i energetycznych terapii stosowanych w biowitalnym SPA hotelu Manor House SPA, które od lat otrzymuje tytuł Najlepszego holistycznego SPA w Polsce. Autorski program odmładzający zawiera zabiegi usprawniające przepływ energii w organizmie i pobudzające jego zdolność do autoregeneracji.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj >>

"Naturalne energie dla zdrowia" w Manor House SPA

  

 

Współpraca Manor House SPA z Leszkiem Matelą - ekspertem w dziedzinie radiestezji i geomancji - przy wzmacnianiu oddziaływania energetycznego Ogrodu Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i ścieżkami medytacji na terenie zabytkowego parku w Chlewiskach zaowocowała wydaniem książki pt. "Naturalne energie dla zdrowia".

Jest to kompendium pozytywnych oddziaływań natury służących zdrowiu i harmonii wewnętrznej.

Większość opisanych metod jest dostępna w kompleksie Manor House SPA, który ze względu na wysoką energetykę (nawet 30 000 j. Bovisa) jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności.

 

 

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT