Jesteś terapeutą?

Skąd się biorą choroby?

Badania krwi masz w normie, a jednak wciąż odczuwasz przewlekłe zmęczenie, bóle głowy i zaburzenia trawienia? Skąd to się bierze? Poznaj przyczyny przewlekłych dolegliwości!

08 grudzień 2015
Artykuł na: 6-9 minut detoks zagrożenia
Zdrowe zakupy

Jeśli zadamy przypadkowym osobom pytanie - stosować profilaktykę, czy się leczyć - większość odpowie - naturalnie, profilaktyka! Co tak naprawdę robimy w tej dziedzinie? Wykonujemy standardowe badania krwi, czasami USG czy cytologię i to najczęściej w momencie, gdy dolegliwości zaczynają wpływać na nasze codzienne funkcjonowanie.

Większość zaburzeń zaczyna się w poszczególnych narządach (sercu, wątrobie, nerkach, śledzionie, płucach). Zanim dojdzie do zmian w obrazie krwi, proces patogenny zwykle jest już rozwinięty. Przyszłe schorzenia dają jednak pewne symptomy już wcześniej.

"Body Echo" motion tests from Jeremy Cox on Vimeo.

Na tropie toksyn

Vega test odczytuje promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez poszczególne patogeny.

Każda bakteria, wirus, pasożyt , grzyb, metal ciężki lub inna forma materii wytwarza pole elektromagnetyczne o ściśle określonym spektrum.

Wieloletnie badania umożliwiły oznaczenie a następnie odtworzenie i emisję zakresu tych drgań.

Dzięki rozwojowi informatyki na ekranie komputera pokazuje się gotowy wynik określający rodzaj toksyny.

Jak ciało sygnalizuje chorobę?

Nerki Dla przykładu o obecności ognisk patogennych w nerkach może świadczyć ból małżowiny usznej, sztywność karku, paradontoza, rwa kulszowa, zaburzenia menstruacyjne czy bóle w pachwinach.

Wątroba i woreczek żółciowy sygnalizują obecność toksyn goryczą w ustach, bolesnością skóry głowy, bólami bioder, łzawieniem oczu, zawrotami głowy, dudnieniem w uszach jak również gwałtownymi napadami śmiechu i gniewu (mówimy potocznie, że „żółć nas zalewa”).

Śledziona - jeden z najważniejszych a niedocenianych organów - jeśli pracuje nieprawidłowo wpływa na zaburzenia hormonalne, nadwagę, niedowagę, osłabienie i drętwienie kończyn, afty czy uczucie zmęczenia po posiłkach.

Do powstawania ognisk patogennych mogą przyczyniać się bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, a także różne toksyny, np. metale ciężkie, związki chemiczne i inne szkodliwe dla organizmu substancje. Skupiska patogenów wpływają negatywnie na pracę organów.

Gdy ustalona zostanie ich zawartość, łatwiej będzie można je wyeliminować, to zaś wpłynie stymulująco na cały organizm.

Zdarza się też, że jeden konkretny patogen może zakłócać pracę wielu narządów. Przykładem jest bakteria krętek borelii, która wywołuje zaburzenia neurologiczne, przypominające stwardnienie rozsiane lub zanikowe boczne, RZS, zapalenie nerwu wzrokowego, poronienia, zespół przewlekłego zmęczenia, depresję, chorobę afektywną dwubiegunową etc.

Z kolei wirus z grupy Herpes, czyli opryszczka wargowa, powoduje nie tylko zmiany wokół ust, ale jest również podejrzewany o autoagresywne zapalenie tarczycy oraz różnego rodzaju neuropatie.

W naszych ciałach jest około 2-2,5 kg flory mikrobiologicznej.

Przy pełnej homeostazie organizmu poszczególne mikroorganizmy pracują na naszą korzyść.

Stres, niewłaściwa dieta, zakwaszenie, pasożyty, zewnętrzna infekcja itp. wywołują zaburzenie owej równowagi i wówczas część naszej własnej flory mikrobiologicznej przekształca się w niebezpieczną dla nas formę (np. bakteria Escherichia coli, która w jelicie grubym jest pożyteczna, jeśli na skutek zespołu nieszczelnego jelita wydostanie się do krwiobiegu, może powodować stany zapalne pęcherza moczowego, nerek i narządów płciowych).

Mikrobiolodzy obliczyli, że w przestrzeniach naszego organizmu żyje 10 razy więcej obcych komórek niż my mamy własnych! Ilość genów całej tej flory mikrobiologicznej jest 100-krotnie większa niż tych pochodzących od człowieka.

Jak unikać chorób?

Po pierwsze, musimy zrobić przegląd swojego organizmu pod kątem obecności patogenów, zaburzających wewnętrzną równowagę (grzybów, pasożytów, metali ciężkich, etc.) oraz ustalić właściwą dietę. Następnie trzeba usunąć zbyteczne dla organizmu toksyny oraz wprowadzić pełną homeostazę. Kolejny etap to regeneracja poszczególnych narządów.

Jak się pozbyć toksyn?

Generator plazmowy działa na częstotliwościach fal radiowych, które po wzmocnieniu i zmoderowaniu są wprowadzane do szklanej rury wypełnionej gazem szlachetnym; energia fal radiowych o ściśle określonej charakterystyce zostaje w nim zamieniona na tzw. „falę plazmatyczną”.

Impuls jest w stanie zdeformować błony komórkowe mikroorganizmów patogennych w stopniu eliminującym ich aktywność metaboliczną.

Efektywnym narzędziem służącym do ustalania patogennej flory jest Vega test. Jego działanie opiera się na odczycie fali elektromagnetycznej emitowanej przez poszczególne toksyny. Zainicjowany przez Amerykanina R. Rife’a i Niemca R. Volla od wielu lat stosowany jest w kosmonautyce radzieckiej, państwowych instytutach naukowych Rosji i Ukrainy.

Stanowi również pomoc diagnostyczną w krajach Unii Europejskiej. Natomiast w Polsce w ramach wczesnej profilaktyki przeprowadza go m.in. Fundacja „Magnus Animus” .

Jeśli wiemy już „co” (a możemy również określić „gdzie”), to kolejnym pytaniem jest „jak” to usunąć . Możliwości jest wiele w zależności od rodzaju wykrytej toksyny.

Jak się pozbyć patogenów chorobotwórczych?

Medycyna oferuje nam całe spektrum leków i suplementów diety. Stosowane są także preparaty opracowane przez niezależne ośrodki naukowe, np. dr n. med. J. Jonase proponuje bioinformatyki (to zapisy fali elektromagnetycznej na roztworach cieczy), czy specyfiki medycyny komórkowej dra n. med. M. Ratha.

Można leczyć się homeopatią, ziołami lub ich mieszankami.Warto też skorzystać z osiągnięć fizyki i zastosować generatory plazmowe, czyli wykorzystać pole elektromagnetyczne do bezpiecznego zwalczania chorobotwórczych drobnoustrojów.

Pijawki na zdrowie?

Inną opcją jest hirudologia, która zwalcza wiele chronicznych infekcji i stanów zapalnych, stosując zabiegi z udziałem pijawek. Niedawno odkryto, że pijawki wprowadzają do krwioobiegu „gospodarza” m.in. enzymy rozpuszczające związki polisacharydowe, służące mikrobom chorobotwórczym do kontaktu ze światem zewnętrznym. Dzięki temu zabiegowi leukocyty znacznie łatwiej rozprawiają się z wirusami, bakteriami i grzybami krążącymi w naszej krwi.

Z kolei zabiegi hydrokolonoterapii to udrażnianie naszej „kanalizacji” - oczyszczają jelito grube z wieloletnich złogów, m.in. bakterii gnilnych, przyspieszają odtruwanie organizmu, ułatwiają przeprowadzenie ewentualnej kolonoskopii.

Natomiast drenaże limfatyczne i refleksoterapia usprawniają krążenie i oczyszczanie limfy oraz płynów międzykomórkowych. To zaś wspomaga wydalenie pozostałości po mikrobach wyeliminowanych w trakcie kuracji.

Skoordynowane połączenie tradycji medycznej np. hirudologii, hydrokolonoterapii i fitoterapii z nowatorskimi osiągnięciami współczesnej fizyki (emitery fal milimetrowych, generator plazmowy Rife’a - Bare’a) pozwala w efekcie uzyskać dobrą kondycję psychofizyczną i stanowi źródło poprawy wyników diagnostycznych. Daje szanse na panowanie nad własnym zdrowiem.

Projector on human body from Grzegorz Gregor Zawisz on Vimeo.

Wczytaj więcej
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT