Jesteś terapeutą?

Ener Vita - usuwa przyczyny, nie objawy!

Kliniki zdrowego człowieka Ener Vita nie stosują leczenia chemicznego, tylko za pomocą bezinwazyjnego biorezonansu komórkowego błyskawicznie eliminują źródło choroby.

11 grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty medycyna naturalna
Zdrowe zakupy

Skąd się biorą choroby? Skoro wszystko jest energią, to również każda pojedyncza komórka naszego ciała też się z niej składa. Kiedy działa nieprawidłowo, następują zaburzenia w przepływie energii i informacji, które w konsekwencji prowadzą do rozwoju schorzeń poszczególnych organów. Aby wyleczyć zainfekowaną komórkę trzeba zmienić system nieprawidłowych drgań za pomocą ”lustrzanego odbicia” fal elektromagnetycznych pochodzących z organizmu. Należy poznać zbędne, chorobotwórcze informacje i wyeliminować ich działanie na organizm pacjenta.

W ten sposób nakłania się organizm do wprowadzenia naturalnych procesów samoregulacyjnych i umożliwić samoistny powrót do zdrowia. Te wszystkie zadania spełnia ultranowoczesne urządzenie Mora super, które leczy bezinwazyjnie i bez skutków ubocznych. Do jego zadań należy także komputerowe przetestowanie poszczególnych narządów pod kątem obecności patogenów - bakterii, pasożytów czy wirusów i unicestwienie ich poprzez rezonans rozrywający ich błony komórkowe. Oczyszczone narządy zaczynają znów funkcjonować prawidłowo.

W Ener Vicie stosuje się także inne nowoczesne sprzęty: urządzenie BE-T-A pozwalające mechanizmami biochemicznymi określić stan wyczerpania układu immunologicznego i stwierdzić możliwość powstania choroby nowotworowej w organizmie. W klinice przeprowadza się także zabiegi hydrokolonoterapii, czyli płukania jelita grubego i oczyszczania go z toksyn, ozonoterapii, usuwa się bóle i dysfunkcje mięśniowe za pomocą laserów biostymulujących. Niesamowite efekty w leczeniu osiąga także urządzenie Digetron 1000, które potrafi zapisać indywidualnie dopasowaną częstotliwość uzdrawiających drgań na kartach chipowych, które stosuje się w specjalnych urządzeniach przeznaczonych do terapii, którą pacjent może przeprowadzić samemu w we własnym domu.

Klinika Ener Vita to doskonały pomysł dla pacjentów, którzy twierdzą, że nic nie jest już im w stanie pomóc. Najnowsze technologie, mogą jednak skutecznie odmienić ich pozornie beznadziejny stan.

Wczytaj więcej
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT