Jesteś terapeutą?

Sok palmowy - sposób na naturalne oczyszczenie organizmu

Tak jak każda maszyna wymaga kapitalnego remontu, tak nasze ciało od czasu do czasu potrzebuje oczyszczenia. Pozbądź się toksyn dzięki kuracji Neera!

02 grudzień 2015
Artykuł na: 4-5 minut detoks
Zdrowe zakupy

Współczesny świat, niestety ma nam do zaoferowania toksyczną żywność, pełną pestycydów, sztucznych barwników i konserwantów. Z naszych kranów leci niezbyt czysta woda, a powietrze którym oddychamy, pełne jest zanieczyszczeń. Gdy poziom toksyn w organizmie rośnie, tracimy żywotność, skóra i oczy tracą blask, odczuwamy zmęczenie, tyjemy, aż w końcu zapadamy na choroby cywilizacyjne. Ten chorobotwórczy proces można cofnąć.

Jedną z metod zapobiegania i leczenia toksyczności jest kuracja Neera – kilkudniowa dieta oczyszczająca oparta na naturalnym syropie z drzew.

Kuracja pochodzi z Hawajów, a receptura została ulepszona przez szwajcarskich lekarzy i specjalistów medycyny naturalnej.

Efekty kuracji Neera

• Głębokie oczyszczenie organizmu z toksyn, złogów, śluzu i szkodliwego nadmiaru wody

• Utrata zbędnych kilogramów (u osób szczupłych nie ma utraty wagi, ponieważ kuracja nie narusza zdrowej tkanki, u osób z nadwagą odnotowuje się średni spadek 3-5 kg w 7 dni, 4-7 kg w 10 dni)

• Wzmocnienie i odmłodzenie organizmu

• Poprawa wyglądu skóry

Naturalny syrop z drzew to mieszanka soków z rosnących dziko (w wolnym od zanieczyszczeń środowisku) palm Nipah, Palmyra, Arenga, Kitul, kokosowych oraz najwyższej jakości czystego klonu Ptasie Oko.

Połączenie tych składników zapewnia odżywianie organizmu, daje energię, zaspokaja głód i zapewnia dobre samopoczucie w czasie, gdy nie przyjmujemy stałych pokarmów.

Nazwa kuracji pochodzi od sanskryckiego słowa neera, oznaczającego „sok palmowy”.

Syrop Neera stanowi kwintesencję mineralną, która wspomaga oczyszczanie naszego organizmu. Dostarcza ważnych zasadowych soli mineralnych, takich jak: potas, wapń, magnez, mangan i sód, co w połączeniu z sokiem z cytryny czyni napój Neera naturalnym elektrolitem

Kuracja działa w oparciu o znaną od wieków zasadę: brak stałego pokarmu dla układu pokarmowego i zastąpienie go pokarmem płynnym jest sygnałem do przejścia na odżywianie wewnętrzne, podczas którego organizm zużywa i wydala stare i chore komórki, a w ich miejsce tworzy nowe i zdrowe.

W tym czasie dobroczynne właściwości składników soków z drzew dodatkowo wspierają oczyszczanie z toksyn i odżywianie organizmu.

Jest to całkowicie naturalny i bezpieczny proces, znany na długo zanim powstała współczesna medycyna.

Od lat kurację stosuje się nie tylko w kręgach zwolenników naturalnych terapii (działanie głęboko oczyszczające, a przez to i lecznicze), ale także w salonach i klinikach odnowy biologicznej (z uwagi na efekt odmłodzenia skóry oraz działanie odchudzające).

Zatem z jednej strony to dieta upiększająca, a z drugiej długo oczekiwana, skuteczna, naturalna kuracja zdrowotna. Pomaga w powszechnych dolegliwościach, takich jak: podwyższony cholesterol, nadciśnienie, bóle głowy, otyłość.

Od osób przeprowadzających kurację po raz pierwszy, często słyszy się, że jest łatwiejsza niż im się wydawało, gdyż głód szybko mija, a uczucie lekkości i oczyszczenia rekompensuje wszelki dyskomfort związany z niejedzeniem.

Ponadto eliksir z naturalnego syropu z drzew ma przyjemny smak. Neera często zastępuje krótkotrwałe diety odchudzające, ponieważ jest łatwiejsza od skomplikowanych programów, wymagających liczenia kalorii.

Oczyszczanie tą metodą w zależności od potrzeb trwa 5-10 dni. Kurację można także stosować w wersji łagodnej, która powinna trwać co najmniej kilkanaście dni, wtedy jeden lub dwa posiłki zastępujemy koktajlem z soków z drzew.

Free video clip - Sunset through Palm Tree from Johann Mynhardt on Vimeo.

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT