Jesteś terapeutą?

Lek na lekarzy

Masz dość kolejek do lekarzy? Poznaj siedem sposobów na wzmocnienie zdrowia, o których nie powie Ci żaden specjalista!

Artykuł na: 2-3 minuty pacjent
Zdrowe zakupy

Dr Warren Sipser jest lekarzem i chiropraktykiem. Jego żona - trenerka personalna - Andi Lew to znana prezenterka telewizyjna . Ich książka skupia się na medycynie holistycznej i odkrywa sekrety zdrowia.

Tabletka prawdę Ci powie... Często można odnieść wrażenie, że wielu lekarzy przepisuje pacjentom tony lekarstw łagodzących jedynie objawy choroby, zamiast eliminowania ich przyczyn.

Dr Warren Sipser i Andy Lew wydali książkę pt. 7 Rzeczy, o których nie powiedzą Ci lekarze. Poradnik zdrowego stylu życia, w której opisują siedem prostych metod na to, by być zdrowym.

Autorzy książki odważnie mówią o często pomijanych podczas standardowego leczenia kwestiach.

Obalają także wiele mitów dotyczących żywienia, podają listę wartościowych zastępników nabiału oraz polecają uniwersalny test zdrowia, który pozwala łatwo sprawdzić, co nam dolega.

Czy wiesz, jak organizm powinien prawidłowo reagować na infekcje i jak szkodliwe może być długotrwałe przyjmowanie leków?

Przeczytaj książkę, wykorzystaj zdobytą wiedzę w praktyce i… omijaj lekarzy!

Dr Warren Sipser, Andi Lew: 7 Rzeczy, o których nie powiedzą Ci lekarze. Poradnik zdrowego stylu życia, Wydawnictwo Vivante www.illuminatio.pl

Zamiast faszerować się farmaceutykami lepiej postawić na aktywność fizyczną!

 

Tekst: Monika Piorun

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny