Jesteś terapeutą?

Podziel się wiedzą na Skilltrade

Brakuje Ci dobrego miejsca do wymiany poglądów na temat skutecznej diety czy dręczących Cię dolegliwości zdrowotnych? Wejdź na skilltrade.org i każdego dnia otrzymuj rady od innych użytkowników zainteresowanych zdrowiem.

31 marzec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty relaks psychologia
Zdrowe zakupy

Skilltrade.org to największa w Polsce platforma wymiany wiedzy i umiejętności. Warto wykorzystać nowe możliwości, jakie daje portal, do podzielenia się informacjami na temat zdrowia i wspólnie z innymi użytkownikami wzajemnie wspierać się w walce z chorobami.

Ja uczę Ciebie, Ty uczysz mnie

Idea portalu jest prosta - precyzujesz, czego chcesz się dowiedzieć, a serwis umożliwia Ci wyszukanie wśród kilkudziesięciu tysięcy użytkowników osób, które mogą podzielić się z Tobą swoją wiedzą na wybrany temat.

Możesz korzystać z tej możliwości bezpłatnie, ale jeśli czujesz się specjalistą w swojej dziedzinie, nic nie stoi na przeszkodzie, by zaoferować swą pomoc odpłatnie.

Podziel się, by pomnożyć wiedzę

Za każdą aktywność, kontakt, spotkanie czy sam fakt, że ktoś Cię polubił otrzymujesz punkty reputacji, które budują Twój wizerunek oraz pozycję w wybranych przez Ciebie umiejętnościach i dziedzinach.

Skilltrade to nie tylko ogromna baza wiedzy, ale bogata oferta wymiany usług - od korepetycji, treningu personalnego, nauki rysunku do tworzenia projektów internetowych czy grup wsparcia pomagających zmagać się z chorobami lub do znajdywania opieki nad dzieckiem albo osobą starszą.

Wejdź na skilltrade.org i już dziś zacznij zmieniać świat na lepsze!

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT