Jesteś terapeutą?

Sieć franczyzowa sklepów Naturalna Medycyna

Naturalna Medycyna stawia na produkty prozdrowotne z grupy zdrowej żywności, suplementy diety, naturalne kosmetyki oraz wiele innych produktów wspomagających procesy leczenia, a przede wszystkim unikalne kosmetyki zapewniające naturalną profilaktykę w zakresie dobrego zdrowia oraz wizerunku zewnętrznego.

09 grudzień 2014
Artykuł na: 4-5 minut suplementy
Zdrowe zakupy

Sklep Naturalna Medycyna poświęcony jest popularyzowaniu wśród ludzi produktów stosowanych w medycynie naturalnej. Naszym celem jest uświadomienie potencjalnych klientów, że zdrowa profilaktyka i zdrowe leczenie to nie tylko stosowanie produktów chemicznych. To przede wszystkim korzystanie z artykułów naturalnych, które składają się głównie z tego, co dała nam matka ziemia, a nie ze składników sztucznie wytworzonych w laboratorium.

Jako jedyna sieć oferujemy klientom naturalne kosmetyki lecznicze, których receptury oparte są na wiedzy i recepturach wywodzących się z medycyny naturalnej, medycyny ludowej, doświadczeń zielarni i oczywiście współczesnej wiedzy i technologii. Są to artykuły pielęgnacyjne oraz wspomagające mechanizmy obronne organizmu, a także usprawniające procesy leczenia, uśmierzające ból czy niwelujące uczucie dyskomfortu.

Pierwszy sklep internetowy oraz sklep stacjonarny powstał w 2008 roku w Zielonej Górze. Duże zainteresowanie oferowanymi produktami z rejonu całej Polski oraz zapytania dotyczące produktów z tej dziedziny skłoniły firmę do dalszego rozwoju.

Biorąc pod uwagę realia rynku i jego konkurencyjność, dwa punkty sprzedaży nie były wystarczające do realizacji naszego celu, jakim było posiadanie w swej ofercie znacznie większego asortymentu wysokiej jakości produktów i dobrych, możliwie niskich, cen.

Z tego powodu w 2013 roku podjęto decyzję o powstaniu sieci franczyzowej. Sieć szybko się rozwija i dziś posiada 11 tego typu sklepów. Mamy ambicję nadal intensywnie rozwijać ten projekt, jako przyszłościowy i potrzebny dla coraz bardziej świadomego społeczeństwa.

Aby podjąć współpracę franczyzową z siecią sklepów Naturalna Medycyna należy spełnić trzy podstawowe warunki:

  • w pełni akceptować pojęcie "naturalnej medycyny", wręcz się z nim utożsamiać. Wykształcenie farmaceutyczne lub kosmetologiczne nie jest konieczne.
  • posiadać własny lub wynajęty lokal o powierzchni około 40 m², urządzony i oprzyrządowany do realizacji sprzedaży. Lokal powinien znajdować się koniecznie w ciągu pieszym, w miarę możliwości, w okolicach centrum miasta.
  • posiadać wystarczające środki finansowe na pierwszy towar sklepu (około 40 tys. zł)

Właściciele sklepów franczyzowych (oprócz zastrzeżonej w Urzędzie Patentowym nazwy) otrzymują bardzo dobre wskaźniki marżowe oraz wszechstronną pomoc w prowadzeniu sklepu, w tym także możliwość wymiany produktów nierotujących, co może mieć miejsce w początkowym okresie działalności nowego punktu.

Sklepy Naturalna Medycyna systematycznie poszerzają swój asortyment i dostosowują go do potrzeb klientów, u których wciąż wzrasta świadomość odpowiedniego wyboru. Dążymy do tego, aby być skutecznym i posiadać produkty o najwyższej jakości, a jednocześnie chcemy oferować naszym klientom możliwie niskie i konkurencyjne ceny dzięki stale rozrastającej się sieci sklepów.

Zapraszamy do współpracy!

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT