Jesteś terapeutą?

Elektroniczny pogromca patogenów

Wyobraź sobie, że życie bez chorób jest możliwe, że przeziębienie, z którym borykasz się standardowo przez tydzień możesz całkowicie usunąć nawet w ciągu jednego dnia, a nowotwory pokonujesz bez użycia chemioterapii w ciągu 6-12 miesięcy…

17 luty 2015
Artykuł na: 6-9 minut infekcje

Amerykański naukowiec Royal Raymond Rife niemal sto lat temu zbudował mikroskop o niespotykanych wcześniej możliwościach powiększających. Złożony był z niemal 6 tys. elementów i zdolny do powiększania obiektów 60 tys. razy.

Rife stał się pierwszym człowiekiem, który faktycznie ujrzał żywego wirusa.

Specjalista skrupulatnie zidentyfikował indywidualne spektrum emisji każdego mikroorganizmu wykorzystując właściwości analizy widmowej. Powoli obracał kwarsamocowe pryzmaty, aby skupić światło jednej długości fali na mikroorganizmie, który badał.

Ta długość fali była przez niego dobierana, gdyż rezonowała z widmową częścią emisji mikroorganizmu. Dziś już wiadomo, że każda molekuła drga w określonej, własnej częstotliwości. Rezonans nasila światło w taki sposób, jak dwie fale morskie wzmacniają się wzajemnie, kiedy zlewają się ze sobą.

Mikroorganizmy stają się widoczne, gdy częstotliwość światła rezonuje z ich własnym widmem promieniowania. To właśnie dzięki temu Rife mógł zobaczyć mikroorganizmy, które dotąd były niewidoczne i obserwować ich przenikanie do struktury tkanek.

To zaś pozwoliło mu opracować sposób niszczenia drobnoustrojów, który opierał się na metodzie rezonansu.

Zwiększając intensywność promieniowania daną częstotliwością, która rezonowała z drobnoustrojami nasilał ich naturalne drgania dopóki te nie ginęły w wyniku promieniowania. Tak narodził się tzw. "promień Rife’a".

Hulda Clark

walczy z rakiem

Ostatnia z książek Huldy Clark pt. "Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych" jest już dostępna w sprzedaży w języku polskim (wyd. AlterMed).

Clark zawarła w niej wyniki wszystkich swoich najnowszy badań, jak również swoje przemyślenia dotyczące zakażeń pasożytniczych oraz odkładania toksyn w organizmie. Zapiski doświadczonej badaczki wyjaśniają na nowo wiele problemów zdrowotnych.

Autorka ujawnia tajemnicę powstawania różnych rodzajów nowotworów "wszystkie nowotwory rodzą się w tym samym narządzie", podaje ich lokalizację w organizmie, pisze o przyczynach alergii oraz jak połknięte wraz z pożywieniem metale ciężkie utrzymują przy życiu głównych winowajców powstawania raka.

"Powodem wszystkich guzów jest pospolity pasożyt, ludzka przywra jelitowa. Jej nazwa łacińska to Fasciolopsis buski.Przeciętnie osoba chora na raka jest zakażona: salmonellą, E. coli, grypą i cierpi na jeszcze jedną dodatkową infekcję. Odpowiadają one za większość symptomów, a ich pokonanie jest dość proste".

Clark bardzo szczegółowo omawia w pełni terapię leczenia raka, którą można przeprowadzić w domu. Podaje gotowe receptury przyrządzania wywarów z ziół i nalewek oraz przeprowadzenia innych, naturalnych zabiegów zdrowotnych tłumacząc, dlaczego je właśnie należy zastosować.

Można zobaczyć w jaki sposób ta wybitna kobieta pracowała i analizowała problemy zdrowotne, oglądając film, który jest dołączony do książki.

Samo promieniowanie nie wyrządzało szkody okolicznym tkankom. Organizm mógł unieszkodliwione patogeny samodzielnie wyeliminować.

W ciągu kilku lat Rife stworzył tablicę częstotliwości zgubnych dla określonych czynników chorobotwórczych. Przeprowadził tysiące uwieńczonych sukcesem testów na zakażonych osobach.

Zidentyfikował 400 różnych rodzajów nowotworów i dobrał do nich określone częstotliwości. Rezultat wyleczenia końcowych faz raka osiągał bez stosowania toksycznych leków, operacji chirurgicznych czy kosztownych zabiegów.

Wokół wynalazku Rife’a zrobiło się głośno. Zaniepokojone lobby farmaceutyczne ruszyło do boju. Komisje lekarskie groziły utratą licencji wszystkim lekarzom, stosującym aparaturę promieni Rife’a. Zgromadzone przez dziesiątki lat dokumentacje badawcze Rife’a wraz z drogocennymi mikroskopami zostały skradzione.

Metodę Rife’a obłożono zakazem mimo że dowiodła swej skuteczności. Mimo to rozwijała się więc dalej potajemnie. Generatory częstotliwości od 1930 roku powstałe na bazie wynalazku Rife’a przechodziły różne modyfikacje. Ale sposób działania związany z niszczeniem patogenów pozostał ten sam.

Kanadyjka Hulda Clark również prowadziła bardzo rozległe badania nad życiem drobnoustrojów. Wykonała tysiące testów pomiarowych ustalając częstotliwości życia różnych patogenów. Skonstruowała własny generator częstotliwości tzw. zapper, służący do likwidacji pasożytów w organizmie bez naruszenia jego zdrowej tkanki.

Na podstawie swoich wieloletnich badań Clark uznała, że przyczyną wszystkich chorób są inwazje pasożytnicze, chemikalia, metale ciężkie i toksyny. Badaczka przebadała i opracowała również skuteczne programy lecznicze eliminujące znaczną ilość pasożytów i dziesiątki symptomów chorobowych.

Głównym narzędziem usuwania patogenów z organizmu jest generator częstotliwości. Od czasów wynalazku "promienia Rife’a oraz zappera Huldy Clark pojawiły się mniej lub bardziej zaawansowane wersje generatora częstotliwościowo-rezonującego.

Jednym z najnowocześniejszych narzędzi służących do skutecznego usuwania patogenów jest urządzenie "SWEEPER" (wymiatacz) polskiej firmyEnso Electronics.

Sweeper jest połączeniem rezonansu elektromechanicznego z zakresem do 3 mln Hz i elektromagnetycznego z zakresem do 25 tys. Hz, dzięki czemu można uzyskać pełne spektrum terapii opartych na częstotliwościach.

Pozwala skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu. Emitowane z urządzenia częstotliwości nie niszczą pożytecznej flory bakteryjnej organizmu oraz nie naruszają struktur zdrowych tkanek.

W ciągu jednej sesji aparat Sweeper emituje kilka do kilkunastu częstotliwości, które wpadając w rezonans z patogenem unicestwiają go. To właśnie określa się przemiataniem. Urządzenie posiada elektrody ręczne oraz pętlę indukcyjną.

 Wyprodukowany przez polską firmę aparat SWEEPER za pomocą rezonansu elektromechanicznego skutecznie unicestwia patogeny w zainfekowanym organizmie.

Obie uruchomione metody wyzwalając podwójną siłę działania rezonansu docierają jednocześnie nawet do patogenów pochowanych głęboko w strukturach tkanek organizmu.

Sweeper może być stosowany zarówno przez osoby, którym terapeuta określił mapę toksyn organizmu z pomocą metody dr. Volla czy Vega testu, jak również przez osoby, które takiego testu nie miały.

Wśród ponad 4 500 programów sesyjnych znajdują się częstotliwości służące wsparciu układów i narządów organizmu jak również poprawie samopoczucia z pomocą fal Schumanna.

Urządzenie może być stosowane w terapii zdrowotnej zarówno ludzi jak i zwierząt.

 

Znakomitym uzupełnieniem terapii biorezonansowej poza stosowaniem metod terapeutycznych podanych przez Huldę Clark jest "Podręcznik Rife’a katalog częstotliwości 2013" (wyd. Enso Electronics).

Nenah Sylver, pasjonatka medycyny alternatywnej, zadała sobie trud, by z niezwykłą starannością zgromadzić w jednym miejscu efekt wieloletniej pracy nad częstotliwościami drobnoustrojów.

W oparciu m.in. o prace Rife’a i Clark stworzyła listę patogenów i zgubnych dla nich częstotliwości. Nenah Sylver zaznacza, że walka ze szkodliwymi mikroorganizmami nie kończy się na użyciu aparatu:

"Jeśli będziesz sumiennie przeprowadzał sesje Rife’a, ale nie zmienisz złych nawyków, które wcześniej przyczyniły się do Twojego zachorowania, nawet najlepszy sprzęt na świecie nie będzie w stanie dać trwałych, pozytywnych zmian. Stąd też zmiany takie jak zdrowa dieta, poprawa nastawienia, itd. są tak samo ważne jak sama terapia".

Szczegółowe informacje: www.ensoel.pl oraz tel. 22 382 55 50 lub 796

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT