Jesteś terapeutą?

Olejek ze świeżych liści laurowych skutecznie leczy zapalenie stawów

Z roku na rok na chorobę zwyrodnieniową choruje coraz więcej osób - ststystyki mówią, że dotyczy to blisko 2 mln Polaków. Sztywność w stawach zgłasza 50% osób po 40 roku życia, a po 60. aż 70%.

30 lipiec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty stawy
Zdrowe zakupy

"Bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa czy stawów to dziś choroby cywilizacyjne." - mówi: dr Jerzy Gryglewicz, ekspert Ochrony Zdrowia z Uczelni Łazarskiego. "Żyjemy dłużej, mniej się ruszamy, a coraz więcej czasu spędzamy przed komputerem. Jesteśmy coraz ciężsi, a to problem dla kręgosłupa." Autorskie, innowacyjne połączenie olejku laurowo-kurkumowego stosowane regularnie przynosi realną nadzieję na poprawę. 

Olejek laurowo-kurkumowy leczy stawy

Według wielu badań naukowych wskutek niewłaściwej, wieloletniej diety dochodzi w organizmie do nagromadzenia kwasu szczawiowego, który niejako "cementuje" stawy. Tracą one swoją naturalną elastyczność, zaczynamy w nich oraz w kręgosłupie odczuwać ból.

Dzięki oczyszczającym właściwościom świeżych liści laurowych i ekstrahowanego z nich olejku laurowego, oraz wspomagającemu oczyszczanie stawów olejkowi kurkumowemu, można przeprowadzić kurację, przez kolejne trzy dni biorąc zalecaną na opakowaniu dawkę. Jej dobroczynne skutki można zaobserwować po upływie 1 do 2 tygodni, natomiast zalecana jest dłuższa kuracja.

W miarę gdy złogi są wydalane, mocz może zmieniać barwę od zielonego do jasnoczerwonego. To prawidłowa reakcja, oznacza bowiem, że organizm oczyszcza się, a stawy wkrótce będą działały lepiej. I w tym wypadku warto również zastosować połączenie olejku laurowego i kurkumowego do użytku wewnętrznego, które razem działają cuda.

Olejek kurkumowy zawiera esencję wartościowych składników kurkumy, która jest obecnie uznawana za jedno z najważniejszych lekarstw naturalnych. Badania dr Binu Chandrana opublikowane w prestiżowym czasopiśmie farmakologicznym „Phytotherapy Research” wykazały skuteczność leczenia przez kurkumę Choroby Zwyrodnieniowej Stawów, w tym zwalczanie stanu zapalnego, redukcję bólu i utleniania.

Olejek ze świeżych liści laurowych + kurkuma

Laurosept Q73 – olejek do użytku wewnętrznego, usprawnia układ chrzęstny i kostny. Oryginalna formuła połączenia olejku laurowego i kurkumowego działa bardzo korzystnie, odżywia oraz wspomaga stawy i cały układ ruchu. Posiada właściwości rozgrzewające i odprężające.

Zawiera aż 55 substancji biologicznie aktywnych. 

Pozytywnie wpływa na: 

  • stawy kolanowe
  • biodra
  • dłonie
  • kręgosłup

Laurosept

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT