Jesteś terapeutą?

Idealny suplement zapobiegający chorobom serca

Nie chcesz mieć zawału i chciałbyś skutecznie zapobiegać chorobom serca bez konieczności zażywania farmaceutycznych specyfików? Wystarczy, że włączysz do swojej codziennej diety zaledwie 3 składniki!

28 kwiecień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty suplementy serce
Zdrowe zakupy

Kwasy omega-3, flawanole z kakao oraz fitoesterole zawarte w olejach roślinnych powinny na stałe zagościć w naszym codziennym menu, jeśli obawiamy się problemów z układem sercowo-naczyniowym (powszechnych w naszej strefie klimatycznej).

Miażdżyca tętnic jest jedną z głównych przyczyn chorób serca. Szacuje się, że zabija przeciętnie jedną osobę co 34 sekundy i odpowiada za jedną trzecią zgonów na świecie. Badaczom z Uniwersytetu Cardiff udało się wykazać, że połączenie omega-3, flawanoli i fitoesteroli ma zbawienne działanie dla naszego serca i ochrania cały nasz układ sercowo-naczyniowy.

Naukowcy postanowili zawrzeć te składniki w postaci jednego suplementu diety, który zapewniałby najwyższą możliwość zabezpieczenia przed chorobami serca. Preparat jest na etapie badań laboratoryjnych.

Póki co, warto spożywać więcej ryb (lub siemienia lnianego w przypadku wegetarian), od czasu do czasu jeść czekoladę z wysoką zawartością kakao oraz dodawać do sałatek dobrej jakości oliwę.

Human Heart from Miguel Castro on Vimeo.

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT