Jesteś terapeutą?

Elektrosmog! Obroń się przed sztucznym polem elektromagnetycznym

Aby żyć w zgodzie ze swoim organizmem, nie musisz rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń. Kilka prostych zmian w otoczeniu sprawi, że poczujesz się lepiej bez wyrzeczeń.

22 maj 2017
Artykuł na: 6-9 minut pole elektromagnetyczne środowisko
Zdrowe zakupy

Z rana budzi cię alarm w telefonie komórkowym. Gotujesz na kawę wodę z kranu. Jesz śniadanie wsłuchując się w poranny ruch uliczny dochodzący zza otwartego okna. Jedziesz do pracy, siedzisz cały dzień przed komputerem. Wracasz do domu, odpoczywasz z laptopem na kolanach. Jeszcze tylko wieczorny prysznic, nastawienie budzika w komórce i zasypiasz po kolejnym ciężkim dniu.

Czy wiesz, jak taki styl życia oddziałuje na twój organizm? Każdego dnia stawia on czoło dziesiątkom zagrożeń, o których nawet nie wiesz - i nie chodzi tylko o chorobotwórcze drobnoustroje, ale też czynniki środowiskowe stworzone przez człowieka, które miały nam ułatwić życie, ale w praktyce mogą prowadzić do wielu problemów zdrowotnych nazywanych chorobami cywilizacyjnymi.

1. Zmniejsz wpływ elektrosmogu na swój organizm

Rozkład pola elektrycznego po ekranowaniu przez ADR MAT

 

Wiele badań wskazuje na szkodliwy wpływ sztucznego pola elektromagnetycznego na nasze zdrowie1,2,3,4. Wrażliwość na pole elektromagnetyczne może wiązać się z większym ryzykiem rozwoju nowotworów (białaczka, glejak), chorób autoimmunologicznych i depresji (łącznie z samobójstwami). Ponadto osoby nadwrażliwe zgłaszają częste bóle głowy, spadek libido oraz problemy z koncentracją. Niewykluczone też, że sztuczne pola elektromagnetyczne wpływają na dopiero kształtujący się układ nerwowy płodów.

Nie jesteśmy w stanie odciąć się od sztucznych pól elektromagnetycznych. Tak zwany elektrosmog jest efektem ubocznym rozwoju naszej cywilizacji, która przecież pozwoliła nam pokonać wiele chorób, odkryć elektryczność i rozpocząć podróże na Księżyc. Możemy za to ograniczyć negatywny wpływ tego promieniowania na nasz organizm.

Najprostszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w specjalną matę antysmogową ADR System, którą umieścimy bezpośrednio na materacu naszego łóżka. Nie wymaga ona uziemienia, a jej działanie opiera się na niezwykle prostej i jednocześnie przełomowej technologii: w materiale pochodzenia naturalnego znajduje się woda pełna aktywnych cząsteczek magnezu, chloru, krzemu i soli mineralnych - tych samych pierwiastków, które wraz z pożywieniem dostarczamy naszemu organizmowi. Mata jest więc całkowicie niegroźna dla człowieka. Woda wchłania promieniowanie elektromagnetyczne z otoczenia, chroniąc nas przed niebezpieczeństwem.

Zastanów się: Skoro mózg człowieka w ok. 80% składa się z wody, jak elektrosmog na niego oddziałuje?

Drugą możliwością jest pokrycie ścian płynnym podkładem NoEM Electro Protector tłumiącym fale elektromagnetyczne. Przypominający zwykłą białą farbę do ścian podkład NoEm może być stosowany zarówno jako pierwsza warstwa na konstrukcję, jak i pomalowaną już ścianę. To produkt typu 3 w 1:

  • ekran pola elektromagnetycznego
  • powłoka elektrostatyczna
  • folia paroizolacyjna

Ograniczenie obecności elektrosmogu w sypialni pozytywnie wpłynie na jakość naszego snu, którego niedobór powiązano już z rozwojem chorób autoimmunologicznych, depresją, otyłością, cukrzycą typu 2 oraz chorobami układu krążenia5.

2.  Pij bezpieczną wodę

Jak już wiemy, sztuczne pole elektromagnetyczne zakłóca naturalne wiązania cząsteczek wody - również tej w naszym organizmie. A co z wodą, którą pijemy? Ta także jest narażona na wpływ na poziomie molekularnym. Zadaniem wody jest oczyszczanie, nawadnianie i stąd zalecane jest, aby pić co najmniej 1,5 l wody dziennie.

Dlatego właśnie powstał ADR-4, filtr elektrosmogowy do wody Wystarczy postawić na nim naczynie z wodą lub innym płynem bądź też produkt spożywczy na min. 3 minuty, a jego unikalna konstrukcja "oczyści" płyn lub pokarm od wpływu z niebezpiecznego elektrosmogu przywracając cząsteczkom ich prawidłową konstrukcję. Jeśli zapomnisz, że zostawiłeś szklankę napoju na ADR-4, nie przejmuj się. W żaden sposób nie wpłynie to na jego jakość ani na twoje zdrowie.

A może rozwiązania problemów zdrowotnych należy szukać u źródła? Najzdrowsza i najczystsza woda bije przecież spod ziemi ze źródeł liczących sobie miliony lat. Wystarczy tylko zachować jej cudowne właściwości. Woda Id'Eau pozyskiwana z ujęcia w Borucinie jest przed butelkowaniem w specjalny sposób napowietrzana, co sprawia, że łączy ją z górskim potokiem więcej niż wiele innych wód butelkowanych dostępnych na rynku. Dodatkowo wyjątkowe opakowanie chroni ją przed negatywnym wpływem elektrosmogu na cząsteczki wody.

 

Zastanów się: Skoro od ponad 30 lat butelkowana woda ma około 8 mg/l tlenu rozpuszczonego, a wody z górskiego potoku, czy woda z lodowca ma około 14 mg/ l, to czy taka zmiana jest dla człowieka nieobojętna. Woda ID’EAU ma właśnie około 14 mg/l tlenu rozpuszczonego, a ilość tą nie reguluje człowiek, tylko Natura rządząc takim stanem równowagi termodynamicznej od tysięcy lat.

3. Chroń to, co najważniejsze

Do plag przełomu XX i XXI wieku zalicza się zaburzenia płodności, które na szczęście w wielu przypadkach można cofnąć poprzez przestrzeganie odpowiedniej diety i zasad zdrowego stylu życia.

Przyczyną niepłodności mężczyzn może być m.in. zbyt słaba ruchliwość plemników wynikająca z przegrzewania jąder6. I nie chodzi tutaj o przesiadywanie przez panów na plaży w godzinach największego upału, ale... o trzymanie laptopa na kolanach. Emitowane przez komputer ciepło stanowi zagrożenie dla komórek rozrodczych i może utrudniać, a nawet uniemożliwiać poczęcie dziecka.

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z laptopa stojącego na stole lub biurku, jednak nie zawsze mamy taką możliwość. Na szczęście istnieją już podstawki pod laptop, które nie tylko chłodzą procesor komputera, ale też chronią panów przed negatywnymi skutkami podwyższonej temperatury krocza. Dzięki tej technologii możemy korzystać z laptopa w niemal każdych warunkach i nie narażać organizmu na problemy zdrowotne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach firmy ADR-System? Kliknij tutaj.

Bibliografia

  1. J. H. Olsen, A. Nielsen, G. Schulgen; Residence near high voltage facilities and risk of cancer in children; BMJ (1993) 307: 891-895.
  2. D. A. Savitzt, W. T. Kaune; Childhood cancer in relation to a modified residential wire code; Environmental Health Perspectives (1993) 101(1): 76-80.
  3. G. Draper, T. Vincent, M. E. Kroll, J. Swanson; Childhood cancer in relation to distance from high voltage power lines in England and Wales: a case-control study; BMJ (2005) 330: 1290- (1-5)
  4. P. Guenel, J. Nicolau, E. Imbemon, A. Chevalier, M. Goldberg; Exposure to 50-Hz electric field and incidence of leukemia, brain tumors, and other cancers among french electric utility workers: Am J Epidemiol (1996) 144(12):1107-1121.
  5. S. Milham; Historical evidence that electrification caused the 20th century epidemic of ‘‘diseases of civilization”; Medical Hypotheses (2010) 74: 337-345.
  6. goo.gl/3v79vj
Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT