Jesteś terapeutą?

Interesuje Cię biorezonans? Koniecznie sprawdź czerwcowy CASHBACK!

Czerwiec obfituje w niezwykłe okazje - już teraz masz możliwość skorzystania z programu Cashback. Zasada jest prosta: Ty kupujesz jedno z naszych urządzeń do biorezonansu, my zwracamy określony procent wydanej kwoty. Na co ją przeznaczysz? Wybór należy do Ciebie! Poniżej przedstawiamy niezbędne szczegóły.

18 czerwiec 2018
Artykuł na: 4-5 minut medycyna naturalna
Zdrowe zakupy

Cashback - na czym polega?

To szybki i prosty zysk - otrzymujesz określoną sumę pieniędzy na dalsze zakupy. W zależności od urządzenia, możesz zdobyć od 5 do 8% jego wartości:

 • Pakiet Premium - 8% odzyskanych środków;
 • Mezator M1 - 7% odzyskanych środków;
 • Mezator BRT - 6% odzyskanych środków;
 • Mezator Quantum - 5% odzyskanych środków.

Nasze urządzenia

Urządzenia marki Mezator działają w technologii biorezonansu magnetycznego, która jest zupełnie bezbolesna, a także nieinwazyjna. Z jej pomocą przeprowadzisz nie tylko szczegółową diagnostykę całego organizmu, ale również terapie ukierunkowane na różne rodzaje dolegliwości zdrowotnych.

Mezator M1 umożliwia bardzo wnikliwą diagnozę stanu zdrowia pacjenta. Daje informacje zwrotne zarówno  na temat poziomu wirusów, bakterii, hormonów, grzybów, infekcji, pasożytów, alergenów, jak i dokładnej ich lokalizacji. Urządzenie to ma jeden z najwyższych wskaźników dokładności na rynku -  aż 95%. Posiada również zainstalowane programy służące do walki z wirusami, bakteriami, grzybami czy infekcjami. Szybko i skutecznie pomaga w powrocie całego organizmu do równowagi i optymalnego funkcjonowania.

Mezator Quantum to urządzenie, które zdecydowanie skróci czas Twojej pracy, dzięki czemu pomożesz większej liczbie pacjentów. Dzieje się tak przez bardzo szybką generację danych, która trwa zaledwie 60 sekund. Mezator Quantum określa stan zdrowia za pomocą aż 45 rzetelnych raportów. Wśród nich znajduje się raport dotyczący poziomu pierwiastków śladowych, hormonów, stanu kości czy skóry. Urządzenie to diagnozuje poszczególne narządy oraz całe układy w ciele człowieka.

Mezator BRT jest w pełni mobilnym poręcznym urządzeniem służącym do usuwania i zapobiegania nawrotom chorób. Możesz korzystać z niego gdzie chcesz i kiedy chcesz - niewielkie rozmiary sprawiają, że mieści się nawet do małej torby.  Mezator BRT pomoże Ci wrócić do pełnej sprawności i wzmocni Twój układ immunologiczny już od pierwszego zastosowania.

Co więcej, posiadamy też maksymalnie rozbudowaną propozycję zawierającą wszystkie urządzenia i nie tylko, czyli Pakiet Premium. W jego składzie znajdują się:

 • urządzenie Mezator M1;
 • urządzenie Mezator Quantum;
 • urządzenie Mezator BRT;
 • zestaw naturalnych suplementów diety marki Healthprotector 70 sztuk (7 różnych suplementów po 10 sztuk każdego);
 • nowy, gotowy do pracy z urządzeniami laptop z zainstalowanym oprogramowaniem do urządzeń marki Mezator;
 • transport urządzeń door-to-door;
 • dedykowane szkolenie w wybranym przez Ciebie miejscu;
 • roczna reklama Twojej placówki na portalu diagnozujmy.pl;
 • bezpłatny, roczny udział w 4 cyklach warsztatowych organizowanych przez diagnozujmy.pl we współpracy z Evitum;
 • rozszerzona gwarancja (obejmująca wypadki losowe: zalanie, zniszczenie, kradzież) i gwarancja wymiany sprzętu na nowy w takim przypadku.

Na co możesz przeznaczyć zaoszczędzone środki?

Decyzja należy wyłącznie do Ciebie! Chciałbyś nabyć nowe urządzenie? Przydałyby Ci się akcesoria do urządzeń, jak na przykład nakładki na słuchawki z zestawu Mezator M1? Interesują Cię naturalne suplementy Healthprotector? A może myślisz nad poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu obsługi urządzeń podczas szkolenia? Jeśli nie możesz się zdecydować, doradzimy Ci najlepiej jak potrafimy uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby.

Ciągle się zastanawiasz?

Kolejnym ogromnym plusem jest fakt, że nie posiadamy minimalnej wymaganej kwoty, aby skorzystać z kwoty uzyskanej dzięki Cashback. Możesz przeznaczyć na nasze produkty dokładnie taką sumę, jaką otrzymasz po zakupie urządzenia. Program realizujemy do końca czerwca. Koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie funkcje oraz zalety naszych urządzeń! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 884 346 538 lub mailowego: info@evitum.pl.

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny