Jesteś terapeutą?

Mezator M1 - diagnoza na najwyższym poziomie

Kolejki w przychodniach publicznych, obawy przed chorobami cywilizacyjnymi XXI wieku i długa, kosztowna diagnoza i leczenie sprawiają, że pacjenci sięgają po nowe metody. Z pomocą przychodzi medycyna bioinformacyjna. Na rynku pojawiły się urządzenia diagnostyczne, dzięki którym łatwo można rozpoznać nieprawidłowości w organizmie i podjąć odpowiednie leczenie. Który sprzęt jest najlepszy i dlaczego?

16 maj 2017
Artykuł na: 6-9 minut technologia medycyna naturalna
Zdrowe zakupy

Nowe urządzenie - nowe możliwości

W mediach często słyszymy o postępie tradycyjnej medycyny, innowacyjnych badaniach i nowych lekach. Tymczasem medycyna niekonwencjonalna nie stoi z tyłu. Chociaż w wielu gabinetach już kilkanaście lat temu można było skorzystać z badania metodą biorezonansu magnetycznego, wiele osób wątpiło w jego skuteczność. Urządzenia dawnej generacji spełniają swoje zadanie, jednak diagnostyka nie jest precyzyjna. Dodatkowo badanie elektrodą wymaga uciskania biologicznie aktywnych punktów na ciele, co bywa uciążliwe zarówno dla pacjenta jak i przeprowadzającego badanie.

Odkryciem i nadzieją jest nowoczesne urządzenie Mezator M1 od firmy Evitum. Model wykorzystuje technologię NLS i nowoczesne oprogramowanie. Nietrudno wskazać największą zaletę Mezatora M1: badanie z jego użyciem trwa tylko 15-20 minut. Pojedynczy organ skanuje się maksymalnie 2-3 minuty. Usprawnienie Mezator zawdzięcza dwunastordzeniowemu procesorowi. Nigdy wcześniej analiza stanu zdrowia pacjentów nie była tak szybka i dokładna.

Badanie na innych urządzeniach trwa nawet ponad godzinę. Skrócenie czasu pomiaru jest bardzo istotne, zwłaszcza podczas wizyt małych pacjentów. To rewolucyjne urządzenie analityczno-pomiarowe zwiększa szansę na wykrycie chorób, niedoborów i nieprawidłowości w organizmie oraz rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Mezator

Jak działa Mezator M1?

Urządzenie metodą biorezonansu magnetycznego bada poszczególne komórki, tkanki, narządy i układy organizmu. Analiza jest możliwa dzięki specjalnym bio-induktorom odbierającym fale elektromagnetyczne z poszczególnych organów. Konwertują one informacje z mózgu i przenoszą na ekran komputera. Szybka diagnoza i wybór terapii to efekt nowoczesnego oprogramowania i szerokiej bazy dolegliwości, leków i terapii.

Gdzie sprawdzi się Mezator M1?

Alergie, wirusy, nieprawidłowy poziom hormonów, nietolerancje pokarmowe to problemy z jakimi pacjenci przychodzą nie tylko do lekarza specjalisty. Wizyta w przychodni jest często jednym z ostatnich kroków, jakie podejmujemy. Najpierw szukamy opinii w internecie, radzimy się znajomych, pytamy ekspertów w miejscach związanych ze zdrowiem i urodą. Kwestie dietetyczne poruszamy z trenerem na siłowni lub dietetykiem, problemy alergiczne zdradzamy kosmetyczce, a na bóle stawów narzekamy u masażysty czy podczas zajęć fitness.

W tych miejscach doskonale sprawdziłby się Mezator M1. Urządzenie nie jest kierowane wyłącznie do placówek medycznych. Mogą z niego skorzystać sanatoria, salony spa, gabinety kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, siłownie i kluby fitness, gabinety dietetyczne, instytuty sportowe, szkoły i podmioty edukacyjne oraz firmy sprzedające zdrową żywność. Dzięki bezpłatnym szkoleniom łatwo będzie wdrożyć nową usługę w swojej placówce.

Dołączenie badań Mezatorem M1 nie tylko zwiększy atrakcyjność oferty u klientów i pozwoli im na lepsze efekty diety, zabiegów czy ćwiczeń. Zakup urządzenia szybko się zwróci i pozwoli osiągać lepsze wyniki finansowe. Dzięki możliwości płatności w ratach z oprocentowanie 0%, zakup nie będzie obciążający dla budżetu firmy. Dodatkową zaletą jest wsparcie ekspertów w obsłudze urządzenia, trzyletnia gwarancja oraz możliwość systematycznej aktualizacji oprogramowania.

Mezator w pudełku

Diagnoza z 95-procentową dokładnością

W badaniu metodą biorezonansu magnetycznego bardzo istotne jest dokładne określenie źródła zaburzeń. Dzięki innowacyjnym technologiom w urządzeniu Mezator M1 udało zwiększyć się dokładność badania aż do 95%. Dzięki temu model wskazuje poziom hormonów, obecność alergii, wirusów, bakterii, grzybów i infekcji z bardzo dokładną lokalizacją. Mezator pozwala na zdiagnozowanie 886 organów, czyli ponad 500 więcej niż inne urządzenia. Model dominuje też ilością zapisanych w bazie chorób - zawiera 877 jednostki chorobowe. Diagnosta przeprowadzający badanie dysponuje też większą bazą leków, preparatów, ziół oraz suplementów diety, które umożliwiają efektywną walkę z dolegliwościami.

Sprzęt posiada również programy terapeutyczne: litoterapię, terapię czakrami, autoterapię i regenerację poszczególnych narządów. Dzięki urządzeniu można też analizować pokarmy i ich wpływ na organizm. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość oceny zaawansowania choroby pacjenta i prognoza postępu w kolejnych 3-5 latach, jeśli nie zmieni trybu życia. Listę innowacyjnych funkcji zamyka bezinwazyjne badanie krwi. Wszystkie te opcje pozwalają już po jednej wizycie wykryć nieprawidłowości, zlokalizować patogen lub miejsce infekcji i jak najszybciej zacząć działać.

Mezator jest dla pacjentów szansą na szybkie i niedrogie zdiagnozowanie chorób w czasie, gdy czekają na refundowaną wizytę w przychodni. To doskonałe wsparcie dla medycyny, zwłaszcza przy diagnozowaniu ciężkich chorób, gdy czas gra główną rolę.

Evitum®

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT