Jesteś terapeutą?

Woda redox - właściwości zdrowotne, gdzie kupić

Czy cudowne ozdrowienia dzięki wodzie ze świętych źródeł to fakt? Pytanie o wpływ wody na zdrowie ciągle nurtuje naukowców.

21 kwiecień 2018
Artykuł na: 4-5 minut medycyna naturalna dieta wolne rodniki
Zdrowe zakupy

Wiemy, że dobrze nawodniony organizm działa sprawniej. Czysta woda ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie nerek, na procesy metaboliczne, a nawet na wzrok czy koncentrację. Ale czy może leczyć?

Kilkanaście lat badań nad wodą z cudownych źródeł (np. z Lourdes) potwierdziło, że może nas chronić przed chorobami i spowolnić procesy starzenia. Wszystko zależy od czynnika REDOX, czyli potencjału oksydacyjno-redukcyjnego wody. W naszym ciele jest on ujemny i wynosi około -200 mV. Natomiast pożywienie i napoje (łącznie z wodą z kranu, wodą butelkowaną czy zieloną herbatą) mają redox dodatni. Wyjątkiem są niektóre lecznicze wody — jak na przykład woda z Lourdes. Ich redox jest ujemny, co w praktyce oznacza, że neutralizują działanie wolnych rodników

Wartości ORP (mV) napojów:

 • Napoje gazowane + 350
 • Woda wodociągowa + 250
 • Świeży sok winogronowy + 150
 • Kawa rozpuszczalna + 70
 • Herbata zielona + 50
 • Wino czerwone + 36
 • FITaqua REDOX - 200 do - 400

Woda REDOX — co o niej wiemy? 

 • Najprostszy sposób na detoks — Woda REDOX w naturalny sposób usuwa skutki zakwaszenia organizmu. Jej odczyn wynosi 9-10 pH. Codzienne picie wody redox szybko poprawia wygląd skóry i włosów, likwiduje migreny i problemy trawienne, a także pomaga pozbyć się nadwagi.
 • Tarcza przeciw nowotworom — Woda redox chroni każdą komórkę ciała przed mutacjami. W ten sposób możemy obronić się przed większością chorób cywilizacyjnych (m.in. nowotworami, zapaleniami jelit, cukrzycą i miażdżycą), a także zaćmą czy chorobą Alzheimera.
 • Opóźnienie procesów starzenia — Pijąc wodę REDOX, chronimy organizm przed stresem oksydacyjnym. W każdą wypijaną kroplę zwykłej wody wkładamy wysiłek, żeby zmienić jej redox na ujemny. Picie wody o ujemnym potencjale redox odciąża organizm i chroni przed działaniem wolnych rodników. W ten sposób znacząco przedłużamy młodość skóry i organów wewnętrznych.
 • Dobra dla środowiska — Dziś trudno o dostęp do czystego powietrza czy pożywienia wolnego od chemii. Powszechnie występujący smog, wyciekające do wód odpady przemysłowe i modyfikowane jedzenie skutkują alergiami, chorobami płuc i zaburzeniami o charakterze autoimmunologicznym. Woda REDOX to najskuteczniejszy i najprostszy sposób na wspieranie organizmu w prawidłowym funkcjonowaniu mimo zagrożeń środowiskowych. Badania potwierdziły, że przynosi poprawę między innymi  u osób cierpiących na alergie, AZS i choroby skóry.

Gdzie szukać wody REDOX?

Nie tylko w świętych źródłach czy w drogich butelkach. Na rynku można znaleźć urządzenia do domowego pozyskiwania wody o ujemnym potencjale REDOX. Filtry FITaqua REDOX to najbardziej naturalny i ekonomiczny z nich. FITaqua REDOX oczyszcza wodę ze wszystkich skażeń.

Ujemny potencjał redox i właściwe nasycenie wody minerałami to zasługa szlachetnych i starannie wyselekcjonowanych złóż. Co ważne — FITaqua REDOX nadaje wodzie lecznicze właściwości bez użycia energii elektrycznej, w zgodzie z procesami występującymi w naturze.

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT