Jesteś terapeutą?

Mezator Quantum - przyszłość diagnostyki

Właśnie pojawiła się nowa oferta Evitum we współpracy z marką Healthprotector®. Jest skierowana nie tylko do dietetyków, ale do wszystkich osób zainteresowanych. Stanowi ona połączenie możliwości zaawansowanej diagnostyki oraz sprzedaży naturalnych suplementów diety, które doskonale uzupełnią działalność Twoją lub Twojej placówki. Przeczytaj, co możesz zyskać korzystając z oferty.

13 marzec 2018
Artykuł na: 2-3 minuty
Zdrowe zakupy

Czym jest Mezator Quantum?

To analizator magnetyczno kwantowy łączący w sobie takie dziedziny jak medycyna, bioinformatyka czy inżynieria elektryczna. Pozwala on m. in. na określenie poziomu pierwiastków śladowych, hormonów, cholesterolu, wskazanie ilości procentowej tkanki tłuszczowej w organizmie, a nawet określenie stanu poszczególnych narządów, np. jelit, wątroby, nerek czy oczu. To tylko kilka przykładów - dane uzyskane z tego urządzenia są naprawdę obszerne, ponieważ generuje aż 45 kompletnych raportów. Co więcej, test diagnostyczny jest błyskawiczny - wystarczy 60 sekund, aby dowiedzieć się, jak prezentuje się stan organizmu klienta. Analizator magnetyczno-kwantowy jest metodą w zupełności nieinwazyjną, bezpieczną, a także prostą i efektywną.

Nowa marka suplementów diety Healthprotector®

Wymieniona marka powinna zainteresować szerokie grono osób, ponieważ w jej ofercie znajdują się oryginalne, rzadko spotykane suplementy, których ciągle będzie przybywać. Pomogą one w przypadku chorób krążenia, obniżenia poziomu cukru we krwi, wzmocnienia odporności, a także w wielu innych problemach zdrowotnych. Są to suplementy na bazie naturalnych składników o szerokim zastosowaniu.

Diagnostyka urządzeniem Mezator Quantum w połączeniu z suplementami Healthprotector® daje wiele możliwości na poprawę zdrowia klienta, jak na przykład wzrost aktywności układu immunologicznego, usprawnienie działania układu pokarmowego czy krwionośnego. Najpierw, poznajesz i interpretujesz dane diagnostyczne, a następnie dobierasz odpowiedni suplement, jeśli jest taka potrzeba.
Posiadanie urządzenia Mezator Quantum oraz suplementów diety Healthprotector® w swojej ofercie jest niewątpliwie atrakcyjnym i ciekawym rozwiązaniem, które usprawni Twoją pracę, pozwoli na dodatkowy zarobek oraz otworzy nowe kierunki rozwoju usług.

Na czym dokładnie polega ta propozycja?

Za zakup suplementów raz w miesiącu za co najmniej 2000zł otrzymasz urządzenie diagnostyczne Mezator Quantum za 1zł.

Zapraszamy do kontaktu!

Wczytaj więcej
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Nasze magazyny
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT