Do Terapeutów

Wydawnictwo AVT, obecne na rynku prasowym od 30 lat, rozwija systematycznie segment tematyki zdrowotnej. Setki tysięcy osób zainteresowanych medycyną holistyczną korzystają z porad publikowanych w naszych magazynach:

  • O czym lekarze ci nie powiedzą
  • Holistic Health

oraz na portalu:

Nasi czytelnicy wielokrotnie zwracali nam uwagę, że po lekturze artykułów o niekonwencjonalnych terapiach odczuwają niedosyt wynikający z braku informacji o terapeutach, do których mogliby się zwrócić ze swoimi problemami zdrowotnymi.

Zdecydowaliśmy się zapełnić tę lukę.

Na portalu www.oczymlekarze.pl uruchamiamy wyszukiwarkę pod własną domeną www.KtoCieWyleczy.pl, która umożliwi znalezienie adresów terapeutów praktykujących medycynę holistyczną. Wyszukiwarka działa w następujący sposób. Użytkownik określa jeden z dwóch atrybutów, wybierając odpowiednie pozycje z naszych dwóch list:

  1. Problemy zdrowotne
  2. Specjalizacje terapeutyczne

Aktualnie zbieramy dane do ADRESOWNIKA, tj. do bazy terapeutów. Wpis do bazy jest bezpłatny. Sporządzamy go wyłącznie na podstawie danych dostarczonych przez terapeutę w postaci wypełnionej poniższej ankiety. Jesteśmy przekonani, że ze względu na duży i ciągle rosnący zasięg portalu www.oczymlekarze.pl, wspieranego synergicznie przez dwa niezwykle popularne magazyny poradnikowe, wpis do naszego ADRESOWNIKA odegra istotną rolę w rozwoju Państwa praktyki terapeutycznej. Warto to zrobić, tym bardziej, że jest to bezpłatne.

Pragniemy dodatkowo zwrócić uwagę na opcjonalny charakter podawania przy wpisie opinii pacjentów o terapeucie. Można się zgodzić na zamieszczanie opinii lub nie. Wpisy będą uporządkowane alfabetycznie w dwóch sekcjach – najpierw wpisy z opiniami, a potem wpisy bez opinii.

Zakładany termin otwarcia wyszukiwarki dla użytkowników – wrzesień 2019.

Zapraszamy. Oczekujemy na wypełnioną ankietę.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy bez wahania zwrócić się do naszej redakcji – Tel. 22 257 84 97, e-mail wydawnictwo@oczymlekarze.pl.

Dziękujemy
Redakcja portalu

Przejdź do ankiety