Jesteś terapeutą?
Archiwum

Holistic Health

Holistic Health 1/2019
1/2019
Redaktor naczelny poleca

Dzięki diecie polegającej na poszczeniu przez 16 godzin na dobę Hugh Jackman, popularny i ceniony aktor, zyskał muskulaturę, która olśniła widzów "Wolverina". Nikomu nieznany Angus Barbieri posunął się jeszcze dalej – przez 382 dni pościł, pijąc tylko wodę. Odzyskał zdrowie i schudł ... 125 kg. To nie czary-mary. Z badań wynika, że głodówki lecznicze są skuteczne. Kiedy i komu mogą pomóc, jak mądrze pościć? Po świątecznym biesiadowaniu ta wiedza na pewno się przyda!

 

W styczniowo-lutowym wydaniu odpowiadamy również na inne ważne pytania: Jak pozbyć się z odzieży szkodliwych chemikaliów, które sieją spustoszenie w naszym organizmie? Na czy polega antynowotworowe oddziaływanie diety epigenetycznej? Dlaczego niektóre mity na temat seksu są wyjątkowo szkodliwe? Skąd bierze się zazdrość? Jakie operacje plastyczne refunduje NFZ? Mamy też dla Państwa niespodziankę. Tym razem holistycznie o życiu rozmawiamy aż z dwiema wspaniałymi kobietami: aktorką Pauliną Holtz i dziennikarką Beatą Tadlą. To nasz prezent dla Czytelników, którzy prosili o poszerzenie tego działu "Holistic Health".

 

A ponadto w numerze: instrukcja obsługi grypy, świąteczne potrawy dla diabetyka, skuteczne sposoby na zespół suchego oka, nowoczesne metody leczenia nowotworów, opowieści rodem z Afryki i lek, który odmieni życie chorych na SM.

 

Zapraszam do lektury!

Indaba
Indaba
Indaba, moje dzieci! W czasach przedinternetowych na to zawołanie cała wieś czekała z niecierpliwością i wypiekami na twarzy. Wieczorem, gdy...
Dieta epigenetyczna
Dieta epigenetyczna
Wszyscy wiemy, że geny mają wpływ na nasze zdrowie i mogą zwiększać ryzyko wystąpienia pewnych schorzeń. Jeśli dana przypadłość jest obecna w...
Poczekaj, może to cię zainteresuje
Close icon
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT