Jesteś terapeutą?
Archiwum

Holistic Health

Holistic Health 6/2018
6/2018
Redaktor naczelny poleca

Seksualność kobiet dojrzałych to temat tabu, ale nie wtedy, gdy wypowiada się prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Na łamach listopadowo-grudniowego wydania wyjaśnia on z dużą otwartością, co jest główną przyczyną rozpadu małżeństw i dlaczego kobiety są niezadowolone ze swoich związków.

To lektura obowiązkowa także dla panów, podobnie jak Webinarium, które poświęciliśmy suplementom diety najlepszym dla mężczyzn. Niektóre preparaty warto przyjmować, żeby mieć więcej energii podczas treningu, inne pomagają zachować zdrowie, chronią prostatę czy serce. Ale są i takie, których należy unikać! Szkodliwa nie jest natomiast herbata. Wprost przeciwnie, według najnowszych badań wiele jej odmian ma moc leków, o czym można przeczytać w naszym obszernym Raporcie.

 

A ponadto w numerze: jak chronić mózg przed ekscytotoksynami, artemizynina jako lek na raka, rozmowa z Robertem Biedroniem o budowaniu poczucia własnej wartości, zaskakujące właściwości czarnego czosnku, zabiegi spa korzystne dla zdrowia i idealna dieta dla bezcennego śródbłonka naczyniowego.

 

Zapraszam do lektury!

"Wściekły" chłopiec
"Wściekły" chłopiec
Kilka miesięcy temu kanadyjską opinię publiczną zelektryzowała informacja o chłopcu, którego poddano leczeniu za pomocą śliny psa chorego na...
To tylko ekscytotoksyny
To tylko ekscytotoksyny
Ekscytotoksyny to rodzaj substancji chemicznych, które nadmiernie pobudzają w mózgu aktywność neuronową (komunikację między neuronami). To...
Poczekaj, może to cię zainteresuje
Close icon
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT