Jesteś terapeutą?
Archiwum

Holistic Health

Holistic Health 5/2017
5/2017
Redaktor naczelny poleca

Przedstawiamy Państwu jubileuszowy numer "Hoslistic Health"! Tak, już od roku jesteśmy z Wami i to dzięki Wam nasz magazyn odniósł sukces - zyskujemy coraz więcej wiernych Czytelników! Przygotowaliśmy dla Państwa w związku z tym niezwykły prezent - prenumeratę za pół ceny. Warto skorzystać, szczegóły w numerze.

A co na łamach? Zamiast urodzinowego tortu - wszystko o czekoladzie, czyli obalamy mit, że jest szkodliwa. Mogą ją jeść nawet diabetycy! Zamieszczamy też poruszającą opowieść o heroicznych staraniach Zuzanny i Jerzego, by ich autystyczni synowie rozwijali się mimo choroby. Emocjonujący jest również temat numeru, czyli "Strachy, lęki i fobie". Odpowiadamy ponadto na pytanie, jak przeprowadzić w domu remineralizację zębów, by trzymać się z dala od gabinetu dentystycznego. I stawiamy inne, jeszcze ważniejsze pytanie: czy lekarze mają prawo odłączyć aparaturę podtrzymującą życie dziecka?

 

Przedstawiamy również 10 cudów medycyny chińskiej, czyli sposoby leczenia, które pomogą nawet w beznadziejnych przypadkach. W cenionym przez Czytelników "Webinarium" znalazły się tym razem argumenty za wegetarianizmem i przeciw niemu. A ponadto w tym numerze wyjaśniamy, dlaczego fale radiowe najbardziej szkodzą dzieciom i jakiego rodzaju bóle kręgosłupa leczy chiropraktyk, a także prezentujemy wyniki najnowszych badań na temat wzmacniania odporności za pomocą suplementów diety oraz sposoby na zdrowy dom bez chemii.

 

Zapraszamy do lektury!

Chiropraktyka i zintegrowany system opieki zdrowotnej
Chiropraktyka i zintegrowany system opieki zdrowotnej
Badania z udziałem pacjentów korzystających z leczenia w ramach medycyny niekonwencjonalnej dowodzą, że jej metody są oceniane jako skuteczne.
Nasze dzieci są zagrożone
Nasze dzieci są zagrożone
Technologia bezprzewodowa wyrządza krzywdę naszym dzieciom. Czy rodzice mogą temu zaradzić?
Poczekaj, może to cię zainteresuje
Close icon
Zapisz się i odbierz wybrany magazyn gratis!
Zapisz się i odbierz prezent
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT